Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

У середу, 16 лютого, в Україні відзначають День єднання. Таке свято на офіційному рівні запровадив український президент Володимир Зеленський на тлі повідомлень про можливе вторгнення РФ саме цього дня. У цей день українців закликали підняти державні прапори на будинках і спорудах.

16 лютого 2022 о 09:30 | Зубчик О. В. | немає коментарів

Шановні учні та батьки!
У школі стартував тиждень української мови та літератури.
Запрошуємо всіх взяти активну участь.
Презентуймо знання рідної мови!
Бажаємо успіху!

8 листопада 2021 о 19:31 | Зубчик О. В. | немає коментарів

До Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – у Броннівській філії, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу були проведені ряд заходів.

13 жовтня 2021 о 12:33 | Зубчик О. В. | немає коментарів

Кожен навчальний предмет має величезний потенціал і здатен вплинути на формування успішної особистості. Серед них – ІНФОРМАТИКА, що має у своєму арсеналі потужний засіб — нові інформаційні технології. Вони відкривають учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищують ефективність самостійної роботи, дають цілком нові можливості для творчості. Саме тому шкільний Тиждень інформатики завжди користується популярністю в учнів нашої школи.

24 березня 2021 о 08:52 | Зубчик О. В. | немає коментарів

У період з 22 по 26 лютого в закладі проведено тиждень педагогічної майстерності.

17 березня 2021 о 13:13 | Зубчик О. В. | немає коментарів

21 лютого – Міжнародний день рідної мови! Про красу, цікавинки й колоритні особливості рідної української мови захопливо розповіла нашим учням улюблена настільна гра «Неймовірна круговерть», яку провела вчитель української мови Василець І. Ю.

22 лютого 2021 о 13:45 | Зубчик О. В. | немає коментарів

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння.

9 лютого 2021 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів.

Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів.
В школі серед учнів 6-9 класів був проведений ВЕБ КВЕСТ.

9 лютого 2021 о 13:49 | Зубчик О. В. | немає коментарів

11 грудня Міністерство освіти та науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України з метою забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

МАЛЮНКИ З ЦИФРАМИ ПРАЦЮЮТЬ ЯК КНОПКИ ДІЙ, НАТИСНУВШИ НА ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ПРЕЙТИ ДО ПЕРЕГЛЯДУ ПРЕДМЕТІВ ОБРАНОГО КЛАСУ.

12 січня 2021 о 14:32 | Зубчик О. В. | немає коментарів

З 14 по 18 грудня в школі був проведений тиждень початкових класів

18 грудня 2020 о 17:31 | Зубчик О. В. | немає коментарів

З 25 листопада по 10 грудня було проведено тиждень 16 днів проти насилля. Основною метою було привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення.

11 грудня 2020 о 09:07 | Зубчик О. В. | немає коментарів

На виконання плану виховної роботи, у нашій школі з 16 листопада по 20 листопада було проведено тиждень толерантності. Основною метою було формування в учнів навичок ефективного спілкування, розвиток симпатії, розуміння проблем оточуючих людей. Протягом тижня здобувачі освіти дізналися, хто така толерантна людина, вчилися й самі бути толерантними.

21 листопада 2020 о 12:31 | Зубчик О. В. | немає коментарів

Є речі,які не купити ні за які гроші. Наприклад, здоров'я. Щоб донести цю думку до всіх здобувачів освіти, в нашій школі проводився тематичний тиждень здорового способу життя та профілактики СНІДУ

19 листопада 2020 о 12:21 | Зубчик О. В. | немає коментарів

18 жовтня 2020року-Європейський день боротьби з торгівлі людьми.
В закладі серед здобувачів освіти 8-9 класів було проведено акцію «Ні»-торгівлі дітьми! Учні переглянули фільм «Експлутація дітей поруч»,після якого обговорили основні моменти,висловили свої думки щодо актуальності даної теми.

16 жовтня 2020 о 09:30 | Зубчик О. В. | немає коментарів

Учні 5 класу Броннівської ЗОШ І - ІІ ст. (класний керівник Зубчик О. В.) мали змогу під час класної години почути чіткі відомості про можливі прояви булінгу серед учнів, про відповідальність за протиправні вчинки самих дітей та їхніх батьків. Учні отримали знання, значить налаштовані на відповідальність та моральність.

23 вересня 2020 о 13:45 | Зубчик О. В. | немає коментарів

6 КВІТНЯ СТАРТУЮТЬ ОНЛАЙН-УРОКИ ДЛЯ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ НА КАРАНТИНІ: ЧАС ТА ПРОГРАМА ЗАНЯТЬ, ДЕ ТА ЯК ПРИЄДНАТИСЯ ДО НАВЧАННЯ

1 квітня 2020 о 19:10 | Зубчик О. В. | немає коментарів